hemrek.se
Meny
Dalsvägen 26 B
1 / 4
Lägenhet

Dalsvägen 26 B

5 922 kr

per månad

Dalsvägen 26 B, Gunnebo, Gunnebo

Fakta

Typ

Lägenhet

Rum

3 rum

Yta

78 m²

kr

Hyra

5 922 kr/mån

Publicerad

11 maj 2026

Hyresvärd

Qasa

Källa

qasa.se

Beskrivning

OBS. Denna lägenhet omfattas av hyreskampanj vilket innebär: Hyresgästens rabatt är 15% på de första 12 månaderna Hyresgästens rabatt är 7,5% på de nästkommande 12 månaderna Rabatten baseras på 2026 års hyra som är 6967kr/mån. Hyreshöjning kan ske för kommande år. Annonserad hyra är inklusive första årets rabatt Gunnebo är en tätort i Västerviks kommun och är den femte största orten i kommunen. De närmsta största städerna är Västervik, cirka 13 km från Gunnebo samt Oskarshamn, cirka 6 mil söderut. Till Stockholm är sträckan ungefär 28 mil. Västerviks kommun präglas av vacker natur och har omkring 36 000 invånare. Som invånare i kommunen finns möjligheter för närhet till arbete, service och fritid samt tillgång till en väl utbyggd samhällsservice. I Gunnebo bor omkring 1000 invånare och det finns bland annat skola, förskola, lanthandel och en aktiv idrottsförening. Gunnebo industrier är en av kommunens största arbetsgivare och tillverkar bland annat spik, skruv, kätting och snökedjor.

Letar du efter fler bostäder i Sverige?

På Bofrid hittar du lägenheter, hus och rum att hyra i Sverige och hela Sverige — samlat på ett ställe.

Hitta bostad i Sverige på Bofrid
Hyra lägenhet i Gunnebo, Sverige — 3 rum, 78 kvm, 5 922 kr/mån